Gmina Babice zachwyca

Gmina Babice zachwyca, o czym po raz kolejny mieliśmy okazję się przekonać w trakcie wystawy fotograficznej “Gmina Babice – piękna z natury!” połączonej z promocją albumu o tej samej nazwie. Mamy nadzieję, że jej piękno zatrzymane w obiektywie naszych lokalnych fotografów zachwyciło też naszego wyjątkowego gościa tego wydarzenia Iwona Gibas – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego, któremu serdecznie dziękujemy za przybycie i poświęcony czas.
Wystawa była również okazją do oficjalnego podziękowania autorom zdjęć za piękne promowanie potencjału przyrodniczo-krajobrazowego naszej gminy.
<span”>❤❤❤ Podziękowania składamy również Robertowi Matyskiel za przybliżenie w sposób jak zwykle ciekawy, przystępny i często humorystyczny osobliwości przyrodniczych występujących w gminie Babice, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Babicach oraz Gminnej Bibliotece Publicznej za pomoc w organizacji wydarzenia, mieszkankom Mętkowa: Katarzynie Kusior, Jadwidze Kusior, Elżbiecie Fuczek oraz Wiesławie Piwowarczyk za przygotowanie poczęstunku, a mieszkańcom za liczne przybycie ❤❤❤.
Projekt “Gmina Babice – piękna z natury! – II” jest dofinansowany ze środków Powiatu Chrzanowskiego i realizowany we współpracy z gminą Babice.